Kurumsal

Yenilikçi ve aktif danışmanlık hizmetlerimizle; hedeflerine büyüyerek ulaşan, üretimde ve insan kaynakları yönetimde karlılığı yakalamış işyerleri ile birlikte çalışıyoruz.

Mevzuata olan hakimiyetimiz, uygulama tecrübemiz, disiplinli çalışmamız ve ilgi alanımızdaki konulara mali ve hukuki mevzuatı göz önüne alarak ortaya koyduğumuz yaklaşımlar birleştiğinde ortaya işverenler adına önemli avantajlar, bizim adımıza da güzel başarı öyküleri çıkmaktadır.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmaları güncel değişikliklerle ilgili olarak bilgilendiriyor ve müşterilerimizle ortak stratejiler geliştiriyoruz.

Hizmetlerimiz, aşağıda kısaca geçmişte bulundukları görevleri belirtilen ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir.

► Mustafa KESKİN (Kurucu Ortak) : SGK Başmüfettiş, SGK Adana İl Müdürü, SGK İzmir İl Müdürü, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürü, Lotez Sağlık Genel Müdürü,

► Caner ÇELİK (Avukat) : Ceza Hukuku, İş Hukuku, Arabulucu, Bilirkişi

► Ayhan UÇAK (Kurucu Ortak): SGK Seyhan Sosyal Güvenlik Merkez Müdür Yardımcısı, Hilvan Sosyal Güvenlik Merkezi Kurucu Müdür, Sarıçam Sosyal Güvenlik Merkezi Kurucu Müdür, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü

► Didem BASIN (İnsan Kaynakları Uzmanı)